Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 - 1 Hutnik Nowa Huta 2010

Bramka: Samobójcza po dośrodkowaniu Szczepana Koguta.

Termalica: Leżoń - Michalczyk, Sijka, Cierlik (c), Kowal(Gierczyński 75') - Krupa, Ludwa, Kogut, Pikul(Kopeć 70'), Rozkuszka - Skowron.

Rezerwa: Kardaś, Gierczyński, Kopeć.

Przez pierwszych kilka minut meczu to Hutnik kontrolował grę, jednak w okolicach 10 minuty do głosu zaczęła dochodzić Termalica. W 15 minucie po dośrodkowaniu Szczepana Koguta z rzutu wolnego do siatki piłkę wbił jeden z obrońców Hutnika. Niecieczanie stworzyli kilka dogodnych sytuacji, których jednak nie udało się wykorzystać a Hutnik zaczął przejmować inicjatywę. ,,Słoniki'' broniły się jednak bardzo dobrze, ale około 25 minuty plany pokrzyżował im nieco sędzia. Radosław Krupa wyprowadzając piłkę chciał zagrać do Kamila Rozkuszki, jednak na drodze stanął sędzia, piłka odbiła się od jego nogi wprost pod nogi napastnika, a ten zdołał się obrócić w stronę bramki i precyzyjnym strzałem po długim słupku wyrównał wynik spotkania. Później napastnik Hutnika po dośrodkowaniu umieścił głową piłkę w siatce, jednak był na pozycji spalonej. Do końca 1 połowy to Hutnik był drużyną lepsza i kontrolującą grę, lecz nie udało im się udokumentować tego golem.

Druga połowa w wykonaniu Niecieczan była dużo lepsza. Byli zdeterminowani i chcieli ten mecz wygrać. Kontrolowali przebieg meczu, ale często brakowało dokładności lub dobrego ostatniego podania. Drużyna z Krakowa również przeprowadziła kilka ataków, 2 razy będąc blisko zdobycia gola, a Termalica mogła mówić o dużym szczęściu. Po jednym z rzutów wolnych w polu karnym Bruk-Betu powstało ogromne zamieszanie, piłka odbijała się od zawodników obu drużyn, w końcu jeden z zawodników gości umieścił piłkę w siatce, ale wcześniej było zagranie ręką innego zawodnika Hutnika, co nie umknęło uwadze sędziego liniowego i bramka nie została uznana. Kilka minut później kolejna groźna akcja, po dośrodkowaniu z prawej strony napastnik gości strącił piłkę nogą, ta uderzyła w słupek i przeturlała się po linii bramkowej, dopadł do niej Krystian Cierlik i wykopał ją zanim ta minęła linię całym obwodem. Ze strony Termalici warto odnotować kilka dobrych akcji Skowrona, Koguta i Pikula, a także strzał Kopcia, który dopadł do piłki wyrzuconej z autu i przelobował bramkarza, ale piłka minimalnie minęła długi słupek. Do końca meczu zawodnicy walczyli o każdą piłkę, nie odpuszczając w żadnym starciu, ale ani jedna ani druga drużyna nie była w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Kolejny mecz w sobotę, 09.11.2013 r. o godz. 13:00 w Niecieczy z BKS-em Bochnia. W piątek o godz.17 zbiórka w szkole w Niecieczy, 18:15 rozruch.